Blog

خرید نمونه پروپوزال آماده یا دانلود پروپوزال رایگان برای تمام رشته‌ ها

10 Jan 2019

اگر دانشجو هستید، حتماً بارها هنگام جستجو در اینترنت با واژه‌های تحت عنوان پروپوزال آماده یا نمونه پروپوزال‌های نوشته شده مواجه شده‌اید. افرادی که دانشجوی مقطع دکتری هستند بهتر می‌دانند که این پروپوزال‌های نمونه تا چه اندازه با ارزش هستند و برای خرید یا دانلود آن‌ها لحظه‌ای درنگ نمی‌کنند.

پروپوزال آماده برای روشن کردن مسیر تحصیل بهترین گزینه به حساب می‌آید. تفاوتی ندارد دانشجوی ارشد هستید یا برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری می‌خواهید اقدام به نگارش پروپوزال خود کنید، در هر دو صورت شما به یک نمونه پروپوزال برای پیش بردن کارهایتان به بهترین نحو ممکن نیاز خواهید داشت.

اما دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به دلیل این که در هیچ یک از مقاطع تحصیلی خود پروپوزال ننوشته‌اند، با این واژه تا حدودی بیگانه هستند. حتی برخی از دانشجویان تصور می‌کنند که پروپوزال آماده تنها برای رشته‌های خاصی مفید است و به دلیل پیچیده بودن رشته تحصیلی خود نمی‌توانند از این فایل‌های آماده شده استفاده کنند.

در صورتی که این باور به دلیل عدم آگاهی فرد درباره پروپوزال نویسی شکل می­گیرد. علم یاد گرفتنی است و هیچ فردی از بدو تولد دانشمند به دنیا نیامده است. علم پروپوزال نویسی نیز مانند دیگر علم‌ها نیاز به آموزش دارد و بدون دانش کافی در این زمینه هرگز نمی‌توانید یک پروپوزال موفق بنویسید.

 برای این که به این دانش دست پیدا کنید، به شما توصیه می‌کنیم انواع پروپوزال آماده مرتبط با رشته تحصیلی خود را بررسی کنید، سپس نسبت به انتخاب موضوع پایان نامه اقدام نمایید.

چرا نمونه پروپوزال آماده ارزشمند است ؟

با توجه به مطالب ذکر شده تا حدودی متوجه شده‌اید که چرا پروپوزال آماده با ارزش است؛ زیرا پروپوزال‌های نوشته شده مانند چراغ راهنمایی هستند که مسیر را برای شما روشن می‌کنند.

 با کمک این پروپوزال‌ها می‌توانید متوجه شوید که کدام شاخه‌ها برای تحقیق ارزشمندتر هستند و کدام شاخه‌های تحقیقاتی اشباع شده‌اند و نوشتن پروپوزال برای آن‌ها امری کاملاً غیر منطقی است.

دانشجویانی که این پروپوزال‌ها را نوشته‌اند، مدت‌ها درباره موضوع مورد نظر و امکان پذیر بودن آن تحقیق کرده‌ و سپس نسبت به آماده کردن پروپوزال اقدام کرده‌اند. به همین دلیل پروپوزال آماده به شما کمک می‌کند در عرض چند روز بتوانید نتیجه تحقیقات چند ماهه این افراد را بررسی کنید و درباره کلیت موضوعی که می‌خواهید روی آن پژوهش انجام دهید اطلاعات کافی به دست بیاورید.

با وجود بررسی‌های انجام شده روی پروپوزال‌های آماده با آگاهی کامل می‌توانید مسیر تحقیقاتی خود را انتخاب کنید.

پروپوزال کارشناسی ارشد ، بهترین انتخاب برای راحت‌تر دفاع کردن

دانشجویان ارشد هنگام نوشتن پروپوزال به طور کامل از این موضوع غافل می‌شوند که مطالب نوشته شده ساختار و بدنه اصلی تز آن‌ها را تشکیل می‌دهد و اگر بدون توجه پروپوزال را آماده کرده باشند، ممکن است دفاع از پایان نامه و تحقیق روی موضوع مورد نظر سال‌ها زمان ببرد.

حتی ممکن است با ارائه پروپوزالی که تحقیقات درستی برای نوشتن آن انجام نشده باشد، دانشجو در چرخه‌ای گرفتار شود که دفاع را غیرممکن می‌سازد.

اگر می‌خواهید دفاع راحت و بی‌دغدغه‌ای را درست راس مهلت مقرر شده تجربه کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم یک یا چند پروپوزال آماده را تهیه کرده و آن‌ها را به خوبی مطالعه کنید. سپس نسبت به نگارش پروپوزال خود اقدام نمایید.

پروپوزال دکتری، برای آن‌هایی که اهداف بلند مدت دارند.

افرادی که وارد مقطع تحصیلی دکتری می‌شوند، این دیدگاه را از همان ابتدای مسیر دارند که این دوره تحصیلی نسبت به دوره‌های تحصیلی قبلی که پشت سر گذاشته‌اند طولانی‌تر خواهد بود و باید آماده باشند که 5 تا 6 سال مداوم درس بخوانند و به تحقیق و پژوهش بپردازند.

استفاده از یک پروپوزال آماده برای دانشجویان دکتری امری ضروری و اجتناب ناپذیر است؛ زیرا این دانشجویان باید بتوانند از پایان نامه خود چندین مقاله معتبر استخراج کنند و در صورتی که موضوع نامناسبی را در نظر گرفته باشند، هیچ ژورنالی حاضر نخواهد شد مقاله‌های آن‌ها را چاپ کند. به همین دلیل دانشجو از ادامه کارهای پژوهشی خود دلسرد می‌شود و ممکن است ادامه تحصیل در دوره دکتری بسیار طولانی‌تر از حد تصور باشد.

نمونه پروپوزال رایگان

10 Jan 2019

از کجا نمونه پروپوزال رایگان روانشناسی دانلود کنیم ؟

اگر قصد نوشتن پروپوزال برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری خود دارید یکی از روش هایی که ممکن است تا حد قابل توجهی به شما کمک کند دانلود نمونه پروپوزال رایگان و مطالعه آن ها می باشد تا خط مشی نوشتن پروپوزال را آموزش ببینید. در این مقاله نمونه پروپوزال رایگان برای رشته های پر کاربرد از جمله روانشناسی، مدیریت و حسابداری را آورده ایم.

دانلود نمونه پروپوزال رایگان

طرح پایان نامه یا پروپوزال مهمترین بخش یک کار تحقیقاتی و پژوهشی می باشد. پروپوزال در لغت به معنای پیشنهاد می باشد. پروپوزال شباهت بسیار زیادی به نقشه یک خانه یا ساختمان دارد که قبل از اینکه شروع به ساخت آن کنیم باید این نقشه را فراهم کنیم تا زوایای مختلف عملیات ساخت ساختمان توسط مهندسین مشاهده شود. پروپوزال نیز باید قبل از نوشتن پایان نامه آماده شود و در اختیار اساتید قرار گیرد تا زوایای مختلف کار تحقیقاتی شما مورد بررسی و پژوهش قرار بگیرد. قبل از اینکه نوشتن پروپوزال را برای کار تحقیقاتی خود شروع کنید در مرحله نخست لازم است که چندین نمونه پروپوزال رایگان که توسط دیگر دانشجویان نوشته شده است را مطالعه کنید تا با شیوه نوشتن پروپوزال به صورت صحیح آشنا شوید.

 

امروزه نمونه پروپوزال رایگان در رشته های تحصیلی مختلف و همچنین در مقاطع تحصیلی متفاوت در سایت های مختلف وجود دارد که همین امر کار دانلود نمونه پروپوزال رایگان را برای شما ساده تر ساخته است. در این مقاله قصد داریم چندین نمونه پروپوزال رایگان در رابطه با رشته های تحصیلی روانشناسی، مدیریت و حسابداری در اختیار شما قرار دهیم.

نمونه پروپوزال مدیریت

امروزه برای نوشتن پایان نامه به ویژه در رشته های تحصیلی پرکاربرد مثل مدیریت ارائه یک نمونه پروپوزال مدیریت از اهمیت قابل توجهی برخوردار است، همین امر باعث می شود دانشجویان به فکر استفاده از الگوهایی که تا حد قابل توجهی در نوشتن پروپوزال به آن ها کمک می کنند بیفتند دانلود یک نمونه پروپوزال مدیریت و مطالعه آن می تواند کمک بسیار زیادی به دانشجویان این رشته تحصیلی بکند . با مطالعه نمونه پروپوزال رایگان این دانشجویان با بخش های مختلف نمونه پروپوزال مدیریت از جمله بیان مسئله ، اهمیت و ضرورت تحققی، پیشینه، هدف، روش اجرا و رفرنس نویسی آشنا خواهند شد . البته در هنگام دانلود نمونه پروپوزال رایگان این موضوع را در خاطر داشته باشید که استفاده از نمونه پروپوزال رایگان همیشه تأثیر منفی ندارد بلکه در بسیاری موارد می تواند مؤثر و کمک کننده باشد .

نمونه پروپوزال روانشناسی

همانطور که گفتیم در رشته روانشناسی نمونه پروپوزال های رایگان بسیار زیادی در سایت های معتبر قرار گرفته اند . اگر دانشجوی رشته روانشناسی هستید و قصد نوشتن پروپوزال دارید می توانید چند نمونه پروپوزال روانشناسی را به صورت رایگان دانلود کنید و با مطالعه آن با ویژگی های مختلف یک نمونه پروپوزال روانشناسی که شامل موضوع متناسب، عدم تکرار در موضوع طرح، قابل اجرا بودن آن ، کاربردی بودن ، کم هزینه بودن و مقرون به صرفه بودن و همچنین نداشتن موانع اخلاقی و قانونی می باشد آشنا خواهید شد . آشنایی با این ویژگی ها در نوشتن پروپوزال به شما کمک قابل توجهی خواهد کرد .

نمونه پروپوزال حسابداری

یکی دیگر از رشته های تحصیلی پرکاربرد و پر متقاضی امروزه حسابداری می باشد . از آن جا که نوشتن پروپوزال حسابداری در اخذ مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکتری نقش قابل توجهی دارد دانشجویان بسیار زیادی که در این رشته تحصیلی در حال تحصیل می باشند به دنبال دانلود چندین نمونه پروپوزال حسابداری به صورت رایگان هستند تا با قواعد نوشتن آن آشنا شوند . با دانلود نمونه پروپوزال های رایگان برای رشته حسابداری متوجه خواهیم شد که بخش های اصلی اکثر پروپوزال ها شامل بیان موضوع تحقیق، توضیح موضوع و اهمیت آن، ادبیات تحقیق و پژوهش های مرتبط، اهداف و فرضیه ها، روش ها و ابزارهای تحقیق و منابع می باشند .

به دنبال راه میانبر روش تحقیق هستید ؟

10 Jan 2019

به دنبال راه میانبر روش تحقیق هستید ؟ نمونه پروپوزال آماده پیش پای شماست

دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای پایان نامه و رساله دکتری قطعا به راهنمایی و مشاوره برای نگارش پروپوزال نیاز پیدا می‌کنند. همه ما در سیستمی آموزش دیده‌ایم که راه و رسم اصولی کار پژوهشی رو درست یاد نگرفتیم و یکباره در مقطع تحصیلات تکمیلی مجبور به انجام کار پژوهشی بدون هیچ پیش زمینه‌ای میشیم. اینجاست که بارها راه‌ رو اشتباه میریم و آزمون و خطا تنها گزینه‌ی پیش روی ماست. تیم تخصصی ما پیشنهاد بهتری داره. به جای آزمون و خطا از راهنمایی افراد با تجربه استفاده کنید. تیم ما به شما کمک می‌کنه که از همون اول قدم در راه درست بگذارید. راه رسم کار پژوهشی را به شما یاد میدیم. در قدم اول یک فرم پروپوزال خام پر شده در اختیار شما قرار میگیره، کافیه یه نگاه بهش بندازید تا متوجه بشید که کار باید از کجا شروع بشه. نمونه‌های موفق پروپوزال تکمیل شده و نمونه پروپوزال آماده رو در اختیار شما می‌ذاریم. تا اینجا در مدت خیلی کوتاه با صرف کمترین انرژی و هزینه راهی رو رفتید که خیلیا چندین ماه وقت و انرژی صرفش می‌کنند. حالا وقت اون رسیده که پروپوزال تکمیل شده خودتون رو داشته باشید. به تیم با تجربه ما اعتماد کنید.

دانلود نمونه پروپوزال آماده چه کمکی می‌کنه؟

اگر دانشجو تحصیلات تکمیلی باشید قطعا می‌دونید که معمولا برای درس روش تحقیق یه نمونه پروپوزال آماده از شما خواسته میشه. این خودش تمرینی برای ارائه پروپوزال اصلی شماست. پس حالا بهترین وقت که چندین نمونه از پروپوزال‌های موفق دیگران رو مطالعه کنید. اما از کجا می‌شه نمونه پروپوزال آماده تهیه کرد؟

به دنبال دانلود رایگان پروپوزال هستید؟ فقط وقت تلف می‌کنید!

بر اساس سال‌ها تجربه به شما اطمینان میدیم که هیچ فایل به درد بخوری به صورت رایگان در اینترنت قرار داده نمی‌شه. فقط وقت و حجم اینترنت شما و هدر میده! کافیه با پرداخت هزینه ناچیز فقط یک نمونه پروپوزال تکمیل شده در اختیار داشته باشید تا دستتون بیاد که نمونه استاندارد و درست و حرفه‌ای به چه صورتی نوشته می‌شه. به ما اعتماد کنید. تیم تخصصی ما به دنبال پیدا کردن کم هزینه‌ترین و سریع‌ترین راه برای کمک به شماست.

فرم پروپوزال خام پر شده چه کمکی می‌کنه

میدونید که فرم پروپوزال استاندارد برای بسیاری از دانشگاه‌ها روی وب‌سایت خود دانشگاه قرار داره. خوب شاید خیلیا فکر کنن که یک فرم سادست. پر می‌کنیم و میفرستیم دیگه راهنمایی و دانلود فرم پروپوزال خام پر شده به چه کاری میاد. باید بدونید که اولین چهره‌ی علمی شما برای اساتید از همین فرم روشن میشه. برای پر کردنش نکات ریز زیادی وجود داره. این فرم جزئیاتی داره که گام‌های بعدی پژوهش شما رو مشخص می‌کنه. زمانی که توسط اساتید بررسی می‌شه غنای کار شما از همون اول مشخص میشه. برای پر کردن فرم خام از مشاوره افراد با تجربه استفاده کنید. خشت اول رو کج نذارید! به تجربه ما اعتماد کنید.