خرید نمونه پروپوزال آماده یا دانلود پروپوزال رایگان برای تمام رشته‌ ها

اگر دانشجو هستید، حتماً بارها هنگام جستجو در اینترنت با واژه‌های تحت عنوان پروپوزال آماده یا نمونه پروپوزال‌های نوشته شده مواجه شده‌اید. افرادی که دانشجوی مقطع دکتری هستند بهتر می‌دانند که این پروپوزال‌های نمونه تا چه اندازه با ارزش هستند و برای خرید یا دانلود آن‌ها لحظه‌ای درنگ نمی‌کنند.

پروپوزال آماده برای روشن کردن مسیر تحصیل بهترین گزینه به حساب می‌آید. تفاوتی ندارد دانشجوی ارشد هستید یا برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری می‌خواهید اقدام به نگارش پروپوزال خود کنید، در هر دو صورت شما به یک نمونه پروپوزال برای پیش بردن کارهایتان به بهترین نحو ممکن نیاز خواهید داشت.

اما دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به دلیل این که در هیچ یک از مقاطع تحصیلی خود پروپوزال ننوشته‌اند، با این واژه تا حدودی بیگانه هستند. حتی برخی از دانشجویان تصور می‌کنند که پروپوزال آماده تنها برای رشته‌های خاصی مفید است و به دلیل پیچیده بودن رشته تحصیلی خود نمی‌توانند از این فایل‌های آماده شده استفاده کنند.

در صورتی که این باور به دلیل عدم آگاهی فرد درباره پروپوزال نویسی شکل می­گیرد. علم یاد گرفتنی است و هیچ فردی از بدو تولد دانشمند به دنیا نیامده است. علم پروپوزال نویسی نیز مانند دیگر علم‌ها نیاز به آموزش دارد و بدون دانش کافی در این زمینه هرگز نمی‌توانید یک پروپوزال موفق بنویسید.

 برای این که به این دانش دست پیدا کنید، به شما توصیه می‌کنیم انواع پروپوزال آماده مرتبط با رشته تحصیلی خود را بررسی کنید، سپس نسبت به انتخاب موضوع پایان نامه اقدام نمایید.

چرا نمونه پروپوزال آماده ارزشمند است ؟

با توجه به مطالب ذکر شده تا حدودی متوجه شده‌اید که چرا پروپوزال آماده با ارزش است؛ زیرا پروپوزال‌های نوشته شده مانند چراغ راهنمایی هستند که مسیر را برای شما روشن می‌کنند.

 با کمک این پروپوزال‌ها می‌توانید متوجه شوید که کدام شاخه‌ها برای تحقیق ارزشمندتر هستند و کدام شاخه‌های تحقیقاتی اشباع شده‌اند و نوشتن پروپوزال برای آن‌ها امری کاملاً غیر منطقی است.

دانشجویانی که این پروپوزال‌ها را نوشته‌اند، مدت‌ها درباره موضوع مورد نظر و امکان پذیر بودن آن تحقیق کرده‌ و سپس نسبت به آماده کردن پروپوزال اقدام کرده‌اند. به همین دلیل پروپوزال آماده به شما کمک می‌کند در عرض چند روز بتوانید نتیجه تحقیقات چند ماهه این افراد را بررسی کنید و درباره کلیت موضوعی که می‌خواهید روی آن پژوهش انجام دهید اطلاعات کافی به دست بیاورید.

با وجود بررسی‌های انجام شده روی پروپوزال‌های آماده با آگاهی کامل می‌توانید مسیر تحقیقاتی خود را انتخاب کنید.

پروپوزال کارشناسی ارشد ، بهترین انتخاب برای راحت‌تر دفاع کردن

دانشجویان ارشد هنگام نوشتن پروپوزال به طور کامل از این موضوع غافل می‌شوند که مطالب نوشته شده ساختار و بدنه اصلی تز آن‌ها را تشکیل می‌دهد و اگر بدون توجه پروپوزال را آماده کرده باشند، ممکن است دفاع از پایان نامه و تحقیق روی موضوع مورد نظر سال‌ها زمان ببرد.

حتی ممکن است با ارائه پروپوزالی که تحقیقات درستی برای نوشتن آن انجام نشده باشد، دانشجو در چرخه‌ای گرفتار شود که دفاع را غیرممکن می‌سازد.

اگر می‌خواهید دفاع راحت و بی‌دغدغه‌ای را درست راس مهلت مقرر شده تجربه کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم یک یا چند پروپوزال آماده را تهیه کرده و آن‌ها را به خوبی مطالعه کنید. سپس نسبت به نگارش پروپوزال خود اقدام نمایید.

پروپوزال دکتری، برای آن‌هایی که اهداف بلند مدت دارند.

افرادی که وارد مقطع تحصیلی دکتری می‌شوند، این دیدگاه را از همان ابتدای مسیر دارند که این دوره تحصیلی نسبت به دوره‌های تحصیلی قبلی که پشت سر گذاشته‌اند طولانی‌تر خواهد بود و باید آماده باشند که 5 تا 6 سال مداوم درس بخوانند و به تحقیق و پژوهش بپردازند.

استفاده از یک پروپوزال آماده برای دانشجویان دکتری امری ضروری و اجتناب ناپذیر است؛ زیرا این دانشجویان باید بتوانند از پایان نامه خود چندین مقاله معتبر استخراج کنند و در صورتی که موضوع نامناسبی را در نظر گرفته باشند، هیچ ژورنالی حاضر نخواهد شد مقاله‌های آن‌ها را چاپ کند. به همین دلیل دانشجو از ادامه کارهای پژوهشی خود دلسرد می‌شود و ممکن است ادامه تحصیل در دوره دکتری بسیار طولانی‌تر از حد تصور باشد.

10 jan 2019